KOLMIX

Líný web ČT ?

Taky Vám jde tak pomalu web České Televize, nebo je chyba u mně? Zkoušel jsem si už na třech počítačích pustit Události, jako to dělám skoro denně, ale web je prostě přetížený nebo co, za několik minut nenačte ani komplet grafiku stránek…

Zkuste to na www.ceskatele­vize.cz/ivysi­lani

Odpovědi
panenka

taky s tým mám velké problémy když si jdu například pustit pokr servis nebo nějaký film taky se mi to zadrhává a někdy mi to i chvíli trvá než se mi stránka zobrazí

deny555

Taky mě web čt hrozně zlobí,je to pomalé a seká se to.A PC mám docela výkonný.

Kamarád

Takése mi to hrozně seká a také potřebuji poradit.