petrnaku

Limity povinné ručení – kolik stačí?

Ahoj, porovnával jsem si pojistky na moje auto a jako nejlevnější mi vyšlo na webu http://www.1po­vinnerucenipo­rovnani.cz povinko s limity 35 zdraví / 35 majetek.
Stačí to? Nejsou ty vyšší limity jen lákadla na peníze z lidí?
Jaké máte povinné ručení vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Vyšší

Další odpovědi
Drap

Vyšší

mám vyšší

zzzzz

35/35

Doplňuji:
Mám k tomu ale i havarijní.

anonym

35/35

Nejezdím rychle, ani po hlavních silnicích (jak se říká, mám okresní auto..okres Trutnov, Náchod, Semily) takže takovéto povinné ručení mi stačí.Auto mám do 1250 cm3 takže platím i s pojištěním káry 1200Kč.

anonym

Vyšší

Vyšší a je třeba si uvědomit, že pokud způsobíš dopravní nehodu třeba v tunelu, kde zahyne spousta lidí, rozmlátí se spousta aut, potom je pozdě litovat limit 35/35 ! Raději si připlatím!

jan1510

v menším městě 35/35 mil. a pokud moc nejezdíte je dostačující. Pokud jezdíte více rozhodně více 70/70mil. Osobně mám 100/100 mil. srovnával jsem povinné ručení přes http://www.klik­pojisteni.cz/po­vinne-ruceni-kalkulacka/