sandy45

Likvidace betonového odpadu

Potřebuji zlikvidovat cca 10 kubických metrů rozbitého betonu čistého bez armatury různé velikosti.Vhodné na vyrovnání terénu.Jde o lokalitu na Liberecku.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podívat se jestli se ve vašem okolí nenachází Recyklace stavebních odpadů.Tam to nechat odvézt.tady příklad:
http://www.info-plzen.cz/kata­log/sluzby-a-remesla/ekolo­gie/odpady/re­cyklace-odpadu/recyklace-stavebnich-odpadu/okres-26-liberec-strana-1.html

Další odpovědi
Artepa

Určitě bych podala několik inzerátů.My jsme se takto zbavili nepotřebné sutě – přijel si pro ni stavebník, co ji potřeboval do základů a byl rád. my byli rádi, že nemusíme objednávat auto a platit někde skládku. na každou věc i dle naší mysli sebenepotřebnější se najde někdo, kdo tento „odpad“ zužitkuje. A ještě budete mít pocit, že jste se toho zbavili ekologicky !

Toruk

Doporučuji kontaktovat velké stavební firmy v lokalitě, které by materiál mohli přijmout právě na to vyrovnávání terénu, ale je pravděpodobné, že ty využívají své zdroje. Nebo zavolat na odbor životního prostředí v místě. Nebo inzerovat v místních novinách (webu).