seznamek

Life happens without warning ( ŽIVOT SE STANE, BEZ VAROVÁNÍ) Jaký to má význam ?

Ahoj narazil jsem na internetu na tento citát, velice mě zaujal, chtěl bych se zeptat co tím tento citát vyjadřuje ? mám spoustu alternativních odpovědí ale ze zajimavosti bych si je chtěl potvrdit a případně porozumět od vás. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

To, co se má stát, se stane, ať se jakkoli snažíte tomu zabránit. To je jisté.

Třeba jsme neplánovaně, náhle, bez varování dostali výpověď v práci, nebo někoho potkali a ovlivnil nás na další život … Náš život se tím změnil. Proto je třeba něco udělat, začít něco nového, než se opět v budoucnu něco stane, nečekaně, bez varování. Je to jakýsi nový impuls, jak máme nastartovat nový život.

Vždyť osud není od začátku v našich rukou. O svém zrození jsem nerozhodli, nerozhodi jsme o zemi, kde se narodíme, ani o tom, jaké budeme mít rodiče, jak budeme finančně zabezpečení atd. Když nasedneme do auta a někam jedeme, není nikde řečeno, že dojedeme tak, jak jsme si naplánovail. Může se stát mnoho věcí, které naše plány zkříží, zpozdí nebo úplně zmaří. Zkrátka bez varování.

Proto se domnívám, že vechny události v našem životě jsou jen výsledky souhry mnoha různých událostí. Bez minulosti by nebylo přítomnosti. Ta se zase obrazí v budoucnosti. Můžeme ovlivňovat své okolí, ale i to závisí na určitých podmínkách.
Ten, kdo si myslí, že svůj osud ovlivní, bude určitě trpět, když se jeho nenaplněná touha pomalu a nevědomky musí přizpůsobit situaci.

Takže před tím, co se má stát, nás život nevaruje.

Další odpovědi
zjentek

vidím to tak, že život běží, i když naše smysly, život a vnímání mají často jiný pohled ..taky existuje jedno krásné rčení a to říká: život je to, co ti utíká, když si zrovna děláš jiné plány ..je to něco podobného, na co se ptáš ,)
Doplňuji:
oprava: smysly, mysl a vědomí