štamgast

Lidské domněnky…

Proč si lidé myslí, že když něco vypnou a zapnou nebo vytáhnou z elektriky a zapojí, že to pomůže, když většinou je to naopak nebo se nic nestane?
Doplňuji:
No to je Váš problém, zkuste si to párkrát ještě přečíst.

Nejlepší odpověď
anonym

Já se domnívám,že jsem zcela nepochopil otázku!

Další odpovědi
tuCZek

Většina dnešních elektrozařízení má nějaký software který se při odpojení restartuje a proto to v 99% pomáhá

Drap

A co chceš vědět ?

terry

Já ti také asi nepochopila.
Buď je špatně napsaná otázka, nebo jsem nechápavá :)

led

Lebo to tak funguje.
Mám skúsenosti so zariadením na báze vlastného operačného systému bez samostatného vypínača. Ak sa „zasekne“ odpojím prívodný kábel, napočítam 8sekúnd, a zapnem. Automaticky sa načítava systém a program sa mi objaví vo funkčnej podobe, ako pred vypnutím. Operačný systém sa naťahuje z flash pamäti do RAM a pracovný program je uložený v druhej flash pamäti.Pri vypnutí a zapnutí sa RAM vyčistí sa natiahne znova (môžme to nazvať aj reset zariadenia). Navonok pre neznalého sa nič nezmenilo.