Avatar uživatele
BEAES

Lidííí, proč nejste u vody????

Já bych šla hned, ale nemůžu. :o((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, BENYTA, pekynka před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Protože nejblíže je aquapark a hlava na hlavě není můj šálek kávy.
Doma bazén nemáme, takže se chladím doma, kde mám příjemných 21C.
A taky mám zlomenou nohu, jinak bych vyrazila na hory.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

protože za ty k***vské ceny na koupalištích si to člověk může dopřát opravdu jen jednou za čas. Pakujou se na tom, až hanba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Šla bych a vzala Vás všechny sebou, určitě bychom si měli co vyprávět a bylo by to příjemné odpoledne.
Doplňuji:
ten který je: pokládali bychom si je z očí do očí, možná bychom se vyvarovali zbytečných útoků a konverzace by byla příjemná

Upravil/a: pekynka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem se svou rodinkou byla předevčírem a včera v AQUAPARKU v BRNĚ a dnes jsem si řekla že budu doma uklízet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Protože je moc horko a než se doplahočím na koupaliště tak budu splavená, radši si počkam na 17hod. Malá ještě spí, tak si užívam klidu, a navíc u PC mam větrák , takže pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Mám sešroubovanou nohu:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Minulý týden – koupaliště.Do­poledne-pohoda.I čistá voda.Největší problém – posunování deky do stínu.
Odpol.- z jedné strany puberťáci s humorem a slovníkem puberťáků,dále – jak ubíhá čas,rostoucí skupina menšiny s nenapodobitelným šarmem a odérem,dále rozteklá,asi tak tunová žena,která se pořád cpala nějakýma hnusama,tři rozhihňaná děvčata nahoře bez,jeden 15letý otylý chlapec se skutečnýma kozama(kdo neviděl,neuvě­ří),rodinka s řvoucím miminem,pobíhající drobotina,mouchy,ve vodě kromě nafukující se mrtvoly plave úplně všechno + hlava na hlavě......IDYLA.
To radši zemřu doma,tiše a důstojně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Kdybychom šli všichni k vodě,nemohli bychom si zde pokládat otázky a odpovědi.:-)
Doplňuji:
Naprostý souhlas Pekynko.:-)

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

U vody nejsem, protože jsem před chvílí vstala a za 2 hod. jdu zase do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já se chystám zítra.Dnes navařím na dva dny dopředu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek