BEAES

Lidííí, proč nejste u vody????

Já bych šla hned, ale nemůžu. :o((

Nejlepší odpověď
1popelka1

Protože nejblíže je aquapark a hlava na hlavě není můj šálek kávy.
Doma bazén nemáme, takže se chladím doma, kde mám příjemných 21C.
A taky mám zlomenou nohu, jinak bych vyrazila na hory.

Další odpovědi
quentos

protože za ty k***vské ceny na koupalištích si to člověk může dopřát opravdu jen jednou za čas. Pakujou se na tom, až hanba.

pekynka

Šla bych a vzala Vás všechny sebou, určitě bychom si měli co vyprávět a bylo by to příjemné odpoledne.
Doplňuji:
ten který je: pokládali bychom si je z očí do očí, možná bychom se vyvarovali zbytečných útoků a konverzace by byla příjemná

panenka

Já jsem se svou rodinkou byla předevčírem a včera v AQUAPARKU v BRNĚ a dnes jsem si řekla že budu doma uklízet.

iwetax

Protože je moc horko a než se doplahočím na koupaliště tak budu splavená, radši si počkam na 17hod. Malá ještě spí, tak si užívam klidu, a navíc u PC mam větrák , takže pohoda.

martina1

Mám sešroubovanou nohu:-(

anonym

Minulý týden – koupaliště.Do­poledne-pohoda.I čistá voda.Největší problém – posunování deky do stínu.
Odpol.- z jedné strany puberťáci s humorem a slovníkem puberťáků,dále – jak ubíhá čas,rostoucí skupina menšiny s nenapodobitelným šarmem a odérem,dále rozteklá,asi tak tunová žena,která se pořád cpala nějakýma hnusama,tři rozhihňaná děvčata nahoře bez,jeden 15letý otylý chlapec se skutečnýma kozama(kdo neviděl,neuvě­ří),rodinka s řvoucím miminem,pobíhající drobotina,mouchy,ve vodě kromě nafukující se mrtvoly plave úplně všechno + hlava na hlavě......IDYLA.
To radši zemřu doma,tiše a důstojně.

ten který je

Kdybychom šli všichni k vodě,nemohli bychom si zde pokládat otázky a odpovědi.:-)
Doplňuji:
Naprostý souhlas Pekynko.:-)

GM

U vody nejsem, protože jsem před chvílí vstala a za 2 hod. jdu zase do práce.

lorja

Já se chystám zítra.Dnes navařím na dva dny dopředu.