Avatar uživatele
anonym

Lidičky,vy jste dnes neobědvali?

Každou neděli je tady příspěvek kdo a co vařil,na čem si pochutnal a dnes nic! Abych byl(možná)první,tak já měl k obědu hrachovou ,krémovou plévku,ďábelskou směs s hranolky.
Doplňuji:
Pro chuds.Vždyť to je jedno,admin to udělá za mne! I když jídlo sem patří,nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Elk, hanny 2, tom004, Pecudka před 4680 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já vařila Čínu s bramborama a salát

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

… Nepatri to spise do „Ankety a zabava“? Kazdopadne ja mel testoviny se smetanovou omackou a kurecim masem. Ale vas obed bych si taky nechal libit :)
Doplňuji:
Jasne, proc nepridat adminovi praci, vidte, s jinym uzivatelem ma prace malo, tak mu pridejte ;)

Jidlo sem sice patri, ale to, jak jste polozil otazku vy, bych spise radil urcite do Ankety a zabava: 7. bod v Kodexu („Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.“). Nicmene mozna to chapu spatne, pokud ano, pak se omlouvam. Kazdopadne vas dnesni obed postupuji vyssi instanci (tj. velitelce kuchyne u nas, aby co nejdrive udelala hrachovku – vynikajici napad, dekuji! :))

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Dělala jsem vepřové panenky s rýží a ještě na zítra bramborové knedlíky plněné bryndzou s opraž.cibulkou a se zelím.Polévka kuřecí vývar s játrovými knedlíčky,zeleninou a nudlemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Obědval jsem v práci tzv.mražák – Maminčino kuře s těstovinama. Následně jsem pozřel velkého nanuka – nevím co to bylo – cca 16 Kč, kafe, banánek v čokololádě…
…pauza – sardinečky s červenou řepou, znova – asi po 4 hod. opět toho samého nanuka, 17,5 dkg salámu and c.o., ale večer již nesnídám, takže zítrazase jídlo pracovní.
Nebojte se, o volnu se neošidím, mám v lednici 3 kapry !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

Bylo krásně slunečno, tak jsme nevařili a jeli k vodě. S sebou jsme měli chleby s uzeninou a zeleninu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dušená mrkev,vařený brambor.Dobrota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Pofidérní, ale dobrá brokolicovo-česneková polívka mé vlastní neopakovatelné receptury se sejrem a opečeným chlebem a pořádnej domácí koktejl z jahod. Maso bude zítra, pozítří a popozítří, až se pořádně rozleží v marinádě. Uách!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Peču vepřový bůček z kůžičkou na čtverečky za chvíli bude. Polívčička hovězí se zeleninlou žampiony a domácíma nudlema. Sním to sama co by tomu řekla máma. Marfuša

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek