Lidičky,vy jste dnes neobědvali?

Každou neděli je tady příspěvek kdo a co vařil,na čem si pochutnal a dnes nic! Abych byl(možná)první,tak já měl k obědu hrachovou ,krémovou plévku,ďábelskou směs s hranolky.
Doplňuji:
Pro chuds.Vždyť to je jedno,admin to udělá za mne! I když jídlo sem patří,nebo ne?

Odpovědi
panenka

Já vařila Čínu s bramborama a salát

chudst

… Nepatri to spise do „Ankety a zabava“? Kazdopadne ja mel testoviny se smetanovou omackou a kurecim masem. Ale vas obed bych si taky nechal libit :)
Doplňuji:
Jasne, proc nepridat adminovi praci, vidte, s jinym uzivatelem ma prace malo, tak mu pridejte ;)

Jidlo sem sice patri, ale to, jak jste polozil otazku vy, bych spise radil urcite do Ankety a zabava: 7. bod v Kodexu („Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.“). Nicmene mozna to chapu spatne, pokud ano, pak se omlouvam. Kazdopadne vas dnesni obed postupuji vyssi instanci (tj. velitelce kuchyne u nas, aby co nejdrive udelala hrachovku – vynikajici napad, dekuji! :))

hanny 2

Dělala jsem vepřové panenky s rýží a ještě na zítra bramborové knedlíky plněné bryndzou s opraž.cibulkou a se zelím.Polévka kuřecí vývar s játrovými knedlíčky,zeleninou a nudlemi.

Elk

Obědval jsem v práci tzv.mražák – Maminčino kuře s těstovinama. Následně jsem pozřel velkého nanuka – nevím co to bylo – cca 16 Kč, kafe, banánek v čokololádě…
…pauza – sardinečky s červenou řepou, znova – asi po 4 hod. opět toho samého nanuka, 17,5 dkg salámu and c.o., ale večer již nesnídám, takže zítrazase jídlo pracovní.
Nebojte se, o volnu se neošidím, mám v lednici 3 kapry !!!

Pecudka

Bylo krásně slunečno, tak jsme nevařili a jeli k vodě. S sebou jsme měli chleby s uzeninou a zeleninu. 🙂

tom004

Dušená mrkev,vařený brambor.Dobrota.

Terryle

Pofidérní, ale dobrá brokolicovo-česneková polívka mé vlastní neopakovatelné receptury se sejrem a opečeným chlebem a pořádnej domácí koktejl z jahod. Maso bude zítra, pozítří a popozítří, až se pořádně rozleží v marinádě. Uách!

elektrikář

Peču vepřový bůček z kůžičkou na čtverečky za chvíli bude. Polívčička hovězí se zeleninlou žampiony a domácíma nudlema. Sním to sama co by tomu řekla máma. Marfuša