lidi prosím poraddtě musim udelat ukol do občanky:třidni hymnu třidni znak a třidni vlajku poradte pls

Nejlepší odpověď
Deli

Vlajka a znak je asi nejjednodušší – vezmi to, co máte hromadně rádi – třeba jestli chodíte ze školy na zmrzlinu, dej doprostřed zmrzlinu (nebo pivo??? 🙂 a kolem dej třeba tolik hvězd, kolik je vás ve třídě a jednu velkou za třídního. Když Tě nenapadne nic lepšího, dej doprostřed smajlíka a místo hvězdiček za žáky můžeš dát malé smajlíky. Nebo jablko a kolem malé jahody (za holky) a nějaké ovoce mužského rodu za kluky… Barevné provedení je na Tobě…
Pokud je škola či třída nějak zaměřená, použij znak podle toho – matematická třída bude mít ve znaku a na vlajce třeba plusy, geometrické obrazce nebo příklad typu počet holek + počet kluků = 8.B nebo co jste za třídu..to by šlo, ne?
Hymnu – nebyli jste na lyžáku, výletě…? Použít nějakou písničku, kterou jste tam hodně poslouchali. Nebo se inspiruj u Svěráka…

Další odpovědi
nanule

A s čím chceš vlastně poradit? Takovou věc bys při troše snahy našel sám na internetu…