Rhadley

Lidi potřebuju poradit, jsem s holkou rok a nevím co ji dat na výročí, poradíte? :O

Nejlepší odpověď
setapouch

Neco, co neceka. Kapavku, kopacky…

Další odpovědi
gecco

Kytku a šperk, tím ´udoláš´ skoro každou.
Samozřejmě obé hezké, ne nějakou ´povadlinu´ či prstýnek z pouti…
___
Pokud bys chtěl jinou radu, musel bys upřesnit zadání – co má ráda, kolik jí/tobě je…

Mozeq

Ty by jsi měl nejlíp vědět co jí dát… ty jsi s ní už rok, přemýšlej co jí potěší? Co má ráda? O čem často mluví atd… Ono záleží hlavně na tom okamžiku 🙂 Největší dárek bude když ji zdělíš své pocity. Například, že jsi měl možnost být s ní celý ten krásný dlouhý rok. ;)

teufl

Když nevíš co koupit, myslím, že kytice růží vyřeší vše. Ze svého pohledu to vidím tak, že mi nezáleží na tom, co dostanu, ale na tom, že dotyčný nezapomněl.
Pokud nechceš dávat pouze kytku, vem jí někam na večeři, kup pořádné jídlo a pití …
A když ti i to přijde málo, nějaký náhrdelník či náušnice neuškodí. 🙂

koala

http://www.fir­manazazitky.cz

Banán88

… pokud te opravdu miluje, tak potesis cimkoliv. Jestli mas obavu, ze by neceho bylo malo, tak to vcas zabal ;) (nic se nema prehanet, jen sexu a penez neni nikdy dost)