petris

lidi neznate njake dobre jidlo k vyrocni veceri?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybys napsala, co si asi tak představuješ (třeba jak upravit tvé oblíbené filety z candáta 😉 ), tak se tady určitě najde spousta šikovných lidí, kteří by ti poradili – ale „dobré jídlo“ znamená pro každého něco jiného.
Chceš-li poradit, je základem se umět zeptat…
___
Takže až budeš chtít k výročí uctít mne, zvol čerstvého humra, zvěřinu nebo hovězí či tuňákové steaky.
K tomu lahev (či dvě) dobrého vína – a vynech svíčičky, kytičky a jiné načančané serepetičky..

Další odpovědi
Hamon

Znám.

Lamalam

Teď je ta správná doba k přípravě zvěřiny.