slad08

Lidi, nemáte nějaký tip na dobrý film?

Chci se odpoledne podívat na nějaký dobrý (akční, dobrodružný) film, ale žádný mě nenapadá.
Prosím poraďte, děkuji všem.

Nejlepší odpověď
Sea

Útěk ze Sibiře, Vykoupení z věznice Shawshank, Elitní zabijáci, Všemocný, Strážci osudu, Prokletý ostrov, Inception, Sucker Punch, Ctihodný občan, Mr. Nobody… 🙂

Další odpovědi
P.T.

Piráti z Karibiku, Mumie, Rychle a zběsile, Andělé a Démoni, Indiana Jones, RED, Mission Impossible, James Bond, Tváří v tvář, IP Man, Wanted, Smrtonosná past, V jako Vendeta, Jurský park, Kick Ass, Street Kings (tenhle obzvlášť doporučuju!), Postradatelní, A-Team, Zelená zona, Chyť mě když to dokážeš, Con Air, Únos vlaku 123, Zastav a nepřežiješ, Skála. To e tak vše co mě takhle z hlavy napadá, co by mohlo být akční nebo dobrodružné.

iceT

Zkuste Červenou Karkulku-není to pohádka,jak by se podle názvu mohla zdát-já se docela pobavila,nebo Hon na čarodějnice.