mandelinka23

Nevíte, jak rychle usušit zeď, kterou jsem omylem postříkala sprchou?

A já jsem teď udělala hroznou blbost. Myla jsem nádobí a když jsem ho domyla chtěla jsem ve vaně pod sprchou umýt držák na to nádobí na ale sprcha se mi vysmekla z ruky a postříkalo to zeď. Není nějákej typ jak by to šlo rychle usušit tu zeď. Opravdu se ho bojím.

Původní otázka
Lidi mám problém můj táta je hroznej pořád na mě křičí.

Nejlepší odpověď
anonym

tak to bude táta nějak podrážděný, že by ho rozhodila i postříkaná zeď ve sprše. na to je přeci sprcha a stříká to při použití všude. nech otevřené dveře a zapni ventilátor jestli tam je. průvan to vysuší

Další odpovědi
isteron

Jedine počkať, kým sa to osuší. Prípadne ofúkať teplým vzduchom.

Šidlo

utrite podlahu, aby ste sa nešmykli a stenu veľmi opatrne ofénujte

ale pozor na vodu! držte ten fén ďaleko od vody! môžete sa tváriť, že si sušíte vlasy......