lukasdavid

lidi mam doma stare damske hodinky …jedine co je na nich napsane je … YAŇKA a chtel bych zjisti jich hodnotu

lidi mam doma stare damske hodinky …jedine co je na nich napsane je … YAŇKA …je to rusky .....a chtel bych zjistit jejich hodnotu ale k prprofesionalovi se mi nechce ..prosim poradtemi …predem dekuji za vase odpovedi a pomoci :)

Nejlepší odpověď
led

hodinky Čajka sa vyrábali vo veľkých sériách. Bez bližších typových označení len tak naslepo vám nik nedá správnu odpoveď. Najlepšie je ísť ku skúsenému hodinárovi, alebo zberateľovi.
Doplňuji:
Pozerala som ceny na internete. Pohybujú sa podľa typu, roku výroby a ojedinelosti v rozpätí: od 1/2kg chleba – po auto.