Avatar uživatele
COVERENDER

LIDI KDE A JAK SLAVITE SILVESTRA?

LIDI KDE A JAK SLAVITE SILVESTRA?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, Jahoda před 5201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fortin

Slavím čistou instalací Visty kvůli tomu že mám volno a nudou zkoušel co vydrží. Sloučil jsem totiž staré registry. Pokuřováním a pospáváním u monitoru prostě čekáním a těšením se na otevření odpovedi.cz. Kořalenku domácí no výborná je. Všem přeji hodně odpovědí do toho Novýho roku. A ostatním amnestii.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=79U­sAXFz2oQ

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

něco dobrého k jídlu,něco dobrého k pití,jsme doma u televize,protože máme pejska amerického kokra plavého a máme ho moc rádi a on se moc bojí PETARD,ale nám to ani nevadí.(kam dnes taky jít?)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

taky ho slavím doma se svou rodinou,a u televize stolek plný dobrot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Doma a velmi skromě :) Já Silvestra moc nemusím, leda, kdyby byla nějaký slušný večírek s přáteli. Ale nevím, o žádném, že by se konal, takže máme pár jednohubek, možná si přiťukneme a to bude asi všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

ja ho slavim malinko zivejseji :D na chate v Nemecku s kamosema … a se svojema holkama :D sem tam nejaka bedna chlastu … a ohnostroj za 12.000 dohromady … akorat je mlha :( Vse nej do noveeho roku!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

VĚTŠINOU NĚKDE V KLUBU NEBO NA NĚJAKÉ TECHNOPÁRTY S FLAŠKOU DOMÁCÍ SLIVOVICE A KRABICÍ PETARD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Já slavím silvestra dvakrát za den. Pravidelně s kamarádama se scházíme na silvestra v poledne a oslavíme ho jen jako generálku. Potom v šest do kanafasu a v deset doma s rodinou si užívám poslední dvě hodiny starého roku a další hodiny roku nového až do vyčerpání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Já už byl čtvrtý rok po sobě na Silvestra v práci na noční. Na nějaké slavení moc nejsem, svou práci mám rád a když si tu noční vezmu dobrovolně, aspoň umožním někomu jinému, aby mohl Silvestra strávit tak, jak on sám chce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek