Alpha

Lidi,firewall mi zablokoval google chrom a mozillu,co mám dělat??

Píše mi to,že mám zkontrolovat,zda-li je to povolené,ale když to chci zkontrolovat,sekne se mi pc a nahodí se mi až do 10-ti minut :( Nevím,co mám dělat,explorer je pěkně na prd,neboť nemůžu hrát fb hry,nebo pařit Buddypoke :( POMÓC!!

Odpovědi
Reuef

pokud myslis firewall ve windows tak si najed do ovladacich panelu najed do System a zabezpeceni a tam ho vypni – windowsackej je stejne na 2 veci…

Tw!st

na co používáš google chrome a firefox ? pořádnej prohlížeč je opera. a jinak ten firewall si prostě vypni tak jak ti popsal Reuef.

quentos

Tw!st: moje nadšení z Opery stejně rychle vyprchalo, jako přišlo. „Nejlepší“ prohlížeč asi neexistuje…

Alpha

hmmm..Opera je bzvadná,a stáhla jsem si jí taky ještě dřív,než jste odpověděli. Můj milý Firewall mi ji zablokoval taky. Vypnout nejde,protože se mi vždycky sekne počítač,vepne se a když se zapne,Firewall je znova zaplý… Mně už z toho hrábne.. :DDD