jozefnovotny

Jakou práci mají šanci získat v dnešní době lidé se základním vzděláním?

Jakou práci mají šanci získat lidé se základním vzděláním v dnešní době? Jaký je jejich plat?

Nejlepší odpověď
gecco

Plat? – to nelze říct, podle poptávky v daném místě a čase…
A jakou mají šanci? – mají šanci získat veškerou práci, kterou lidé se vzděláním nejsou ochotni zastávat…
___
Sorry, ale je to tak – kdo má vzdělání, jakékoli, pracuje méně a za více…

Další odpovědi
Drap

Takovou, jakou seženou. Většinou se jedná o pomocné manuální práce. Plat je opět stanoven podle toho u jakého jsi zaměstnavatele. Spíše se ale pohybuje v nižších variantách, převážně to je nad hranicí minimální mzdy

ivzez

Nekvalifikovanou práci seženou.
Za nekvalifikovanou práci 11.000 hrubého (minimální mzdu).

zjentek

My dřeme a hlupě se neptame! Sme tam, kaj je nas třeba! Tečka- decit*!

*that´s it ;))

nyjono

Záleží na tom,kde chceš práci hledat, co umíš, znáš, jak jsi komunikativní, zručný atd.
Taky jestli hledáš zaměstnání nebo se postavíš na vlastní nohy.
Můžeš také využít některého již fungujícího systému.

Kryšpín

Pokud splní další předpodklady jako voják České armády, v menší obci se také objeví starosta s tímto vzděláním

Emefej

Manuální, nepříliš dobře placenou.