petka.s

Líbíte se sami sobě?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ano, líbím. Když bych se, sám sobě, nelíbil, tak se opravím, ne?

Další odpovědi
da ny

Ano, hlavně ráno ;), ale mám se zdravě ráda (tak, jak to je), to je důležitější.

Justin1

Když se oholím a učešu, tak jsem se svým vzhledem spokojený.

Disraeli

Důkežité přece je, abych se líbil tobě.

Drap

Mohlo by to být možná lepší, ale co naděláš. Měnit to už nebudu.

Rokio

Nejsem nijak zvlášť ošklivý. Mám jen pytle pod očima a trochu větší bříško.

marci1

Ano, líbím se sama sobě. 🙂
Krasavice inteligentní: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NL4lvl_WqB8
🙂
Protože jsem přestala jednoduše vidět ty „hlouposti“, které se mi tak trochu nezamlouvaly. Vše se dá změnit – nelíbí se ti vlasy? Změň je, nelíbí se ti postava? Cvič.
Každá žena by se měla líbit především sama sobě, pak se bude líbit i svému okolí a lidé ti řeknou: jsi hezká. Vždycky je to o sebevědomí,ale samozřejmě musíš být také psychicky v pohodě. Pak z tebe vyzařuje ta vnitřní krása. Nechovat se jako hysterka a mít úsměv na rtech. 🙂
A nejen se líbit sama sobě, ale také se mít ráda, pak budeš mít ráda lidi a oni tebe.

zjentek

Ani za mák.

anickakocick

Jo. 😜

Lotr2008

Já se už nelíbim ani svýmu psovi.

Rolotr

Jasně. Opačný přístup nic nezmění.

zjentek

TVL zatím pět chlapů odpovědělo a žádná ženská, dobře tý!