Avatar uživatele
Flex

Líbím se holce nebo ne ? ostatní v popisu…

Ahoj , nevím jestli se líbím jedný holce , dneska ve škole jsme si normálně povídali jako vždycky , na jedný hodině sem se zeptal jestli si chce ke mě sednout a ona jo , tak jsme si povídali apod. celou dobu mi malovala na ruce svý méno a srdíčka … ,ale nevím jestli je to upřímný , protože sem ji kolikrát viděl jak píše ničí méno a u toho taky srdce a i mi o nějakým vyprávěla , ale taky to mohlo být jako že je o ni zájem tak abych si nemyslel že je nějakej odpad nebo tak … a taky po škole sem s ní měl jít ven , ale už předtím byla s jynýma klukama na obědě , řek sem si co na tom já sem taky s jinýma holkama na obědě , jsou to třeba kámoši … , ale pak to nějak nevyšlo zůstala tam s nima a na mě asi zapoměla nebo se snad styděla nebo je to nějak jinak ? prosím poraďte mám zkrátka 2 otázky jestli zůstala s jinýma klukama venku , je to protože mě nechce nebo se styděla a taky jak mi vyprávěla o tom co se jí „líbí“ co je na tom pravdy , chtělam i ukázat jako že si mám pospíšit nebo jak je to ? zase na druhou stranu mi asi nakreslila na jednu a4 tolik srdcí že bych je nespočítal :D a jak se mám chovat já ? řekl sem si že nejlepší bude nebýt ten co miluje jednu a s nikym jinym se nebaví … mám hodně kamrádek a myslím si že to je dobře co vy na to ? tak díky předem a sorry za špatnou češtinu … :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pája139 před 3883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě se jí líbíš. Chovej se přirozeně.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek