Tw!st

Vždyť to už přeci částečně funguje, protože...

Už vidím, jak v kanceláři kde je třeba 6 lidí přes sebe všichni řvou. Taky nevím jak by dělali svoji práci třeba grafici. Nebo jak by si někdo zahrál nějakou hru na PC.

Další odpovědi
Arne1

Vždyť to už přeci částečně funguje, protože...

Chce to vytvořit funkční operační systém LCARS. Pak to bude použitelné.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/LCARS

rentier00

Vždyť to už přeci částečně funguje, protože...

elkon

Proč? Zbytečnost!

Mě úplně stačí hlasové vyhledávání, je to rychlejší, než vyťukávat do klávesnice.

anonym

Vždyť to už přeci částečně funguje, protože...

PC zřejmě není vhodná platforma pro tento způsob ovládání ale už existují zařízení která k tomu mají velmi blízko, konkrétně třeba GOOGLE HOME či ALEXA, ono to má velký smysl v rámci chytrých domácností, tam ovládání hlasem je skutečně praktické. Nestydíte se mluvit do luftu na počítač protože jste doma, a před kým se chcete doma stydět, že … takže v klidu zařvete do vzduchu „ok google, vypni tv“ nebo „ok google, zhasni světla“ jakkoliv podivně to zní 🙂 hlavně že to zafunguje.

kelley

Proč? Zbytečnost!

Venku štěkají psi, na chodbě řvou děcka, soused něco vrtá příklepovou vrtačkou, někdo túruje auto na parkovišti… A programátorům připadá, že je tady málo hluku, takže je ještě potřeba řvát na počítač? WTF? A kromě toho fakt mi nepřipadá, že by se tím ovládání PC nějak vylepšilo, spíš naopak. Smysl vidím akorát u handicapovaných lidí, bez končetin apod…