Avatar uživatele
lukas.zmizik

líbilo by se vám, když někdo pošle v odpovědi nebo otázce odkaz, aby se otevřel v novém panelu?

aby se to tedy neotvíralo ve stejném okně, kde mám tuto stránku a nemusel se proklikávat zpátky anebo abych ten odkaz nemusel otevírat pravým tlačítkem přes menu?

uměla by to spravit jednoduchá úprava v css
Doplňuji:
to víš že to není problém… ale řeknu ti výhody:

  • když otevírání odkazů na téhle stránce funguje jinak, než u mých dalších dvěstě oblíbených a odhadem 95% z celkového počtu stránek na webu, pak je člověk at chce nebo né zvyklý na nějaký standard
  • šikovný správce webu, když si chce udržet návštěvníky to udělá tak, aby jeho web byl pro ně co nejpohodlnější.
  • je to taky taktika tvůrců webu, že po kliknutí na odkaz někde uvnitř jejich stránek, se onen odkaz otevře v novém panelu, aby se uživatel neproklikal někam jinam – pak už by si nemusel najít cestu zpátky…

všechno má svůj důvod – stejně jako zboží v obchodáku nemáte rozmístěné jen tak ledabyle – dohromady to tvoří celek cílený na zákazníka – ono když se to veme, je to jen detail, který sám o sobě ničemu nepomůže ale zafunguje jako celek…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10, anonym před 4188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud si nastavíš v prohlížení otevření nového okna v novém panelu, nemáš problém otevírat druhým myšítkem.
► Stačí jít do nastavení prohlížeče a nastavit pravidla. ◄
Doplňuji:
Sice máš pravdu, ale výhoda je je, že si určím pravidla sám a ne nějaký web. V obchodě taky nekupuji zboží v úrovni očí a nejsem líny se sehnout níž. Prosté pravidlo podívat se jinam a nebýt líny.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

mě vadí, když někdo neumí posílat odkazy a objeví se mi asi to blbě
napíšu „vhoops“ a nic se mi neukáže a musím se vracet zpátky na můj
profil, nebo ty odkazy z vyhledávací lišty, Googlu apod. :(

jinak nemám problém s ničím..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Hele, a co Snap Links?

Je to doplněk pro prohlížeče Chrome,Firefox,O­pera. Umí otevřít v novém okně třeba i 20 odkazů najednou, když to stíhá paměť… Jenom zmáčkneš levý tlačítko, vytyčíš plochu na který jsou inkriminovaný odkazy a pustíš ..

http://img.pic­tureup.cz/06112012­/09d1c2b7484665da6d9fba3­8440fd38d1e10e­a2c.png
http://img.pic­tureup.cz/06112012­/57ff55ed5451908e35096e2­f8765e5d5eebb133f­.png

tak snad ti to k něčemu bude…

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­sna+plinks&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

cože? co je na tom tak složitého kliknout pravým a v nabídce vybrat otevřít nový panel? tvoje problémy kdybych mělo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Já na odkazy klikám prostředním tlačítkem myši, a otevírají se mi na nové kartě (chrome). Takže žádný problém. A navíc jsem už tak zvyklá. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Já právě v tomto problém nevidím, použiji pravé myšítko (v každém prohlížeči) a zvolím způsob otevření, je to hned.
Přetrvávají tu ale stále jiné, důležitější technické problémy a ty rovněž nikdo neřeší.. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

jo..taky bych byla radši, kdybych nemusela klikat na pravé tlačítko a dávat otevřít v novém okně…kdyby to bylo automatické, bylo by to pohodlnější…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lukas.zmizik

česílko právě to je to je ono, co říkáš – lidi se udrží tam, kde je to pro nich příjemné, stejně tak nekoupíš něco, co je šmejd v úrovní očí…a o co jiného by mělo tvůrci stránek jít než o to, aby mu tam chodili lidi? vždyt neříkám, že tahle blbost zvýší návštěvnost – je to jako když konstruktér vymýšlí auto – může si vypadat jak chce, ale prakticky vždy bude mět kola, volant, motor a tak…

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek