Líbilo by se vám, kdyby na 5000 Kč byl vyobrazen Miloš Zeman nebo Václav Klaus nebo Václav Havel?

děkuji!

Nejlepší odpověď
Alesh

Myslím, že nikdo z nabízených není osobou vhodnější než osoba, která tam je nyní. Navíc 2 z těch 3 jsou žijící a to už vůbec není vhodné, mít žijící osobu na bankovce, to se prostě v normálních zemích „nenosí“.

Další odpovědi
Muffz

Ač jsem příznivcem Zemana, tak žádný z těchto prezidentů není zdaleka na úrovni Masaryka. Takže ne, nelíbilo by se mi to. Masaryk je prostě ikona, která si zaslouží být na bankovce s nejvyšší nominální hodnotou, a neznám nikoho, kdo by se tam hodil víc.