láďa1

Líbila se vám dovolená v Tunisku?

Byli jsme na Djerbě?V životě NIKDY do takové tramtárie nepojedeme!!!!!Vím jiný kraj jiný mrav,prostě Afrika-už nikdy více,špína,bor­del,buďme rádi,že jsme evropané!!!!!Jeďte raději do Řecka nebo na Lipno!

Odpovědi
Andre5000

Já jsem Tunisko projel od severu na jih a nemůžu si stěžovat. Byl jsem také v Egyptě, bydlel jsem v centru Káhiry, byl jsem také na nějakých těch okružních výletech – Alexandrie,Gíza.. a také bez problémů. Je jisté, že tam ta hygiena prostě jako u nás jsme zvyklí není.

Emefej

Když jsi byl na Džerbě, tak jsi viděl pouze malý kousíček arabské části Afriky. Pravá černá Afrika je někde jinde. Projel jsem jižní část kontinentu od Angoly dolů a to je trošku jiná káva.

Radomír.cz

No, já jsem nikdy v Tunisku (na Djerbě) nebyl, tak nemůžu posuzovat. Ale mohlo by tam být pěkně… Radomír

makypaky

Pokuď jste jezdil mimo hotel, tak je jasné, že je tam špína a bordel ale to je prostě Afrika. Já třeba do Tuniska jezdím každý rok a nemůžu si ho vynachválit, co by jsme chtěli.. Jsme tam do dvou hodin, mají tam skvělá jídla, supr lidi a úžasné moře, hlavně je tam to zaručené teplíčko, co třeba v Řecku není, navíc je to levná a výhodná dovolená! :))