Elk

Líbila se vám dnešní vánoční pohádka?

Doplňuji:
Mně se to líbilo – dal bych dokonce 90%. Brzobohatého hudba i Rumlův zpěv moc pěkné! Klasická, klidná pohádka. Určitě lepší než 90% amerických zbytečností. Děkuji za názory. My hold jsme pohádková rodina. Škoda, že většinu pěkných již člověk zná. Přeju vám hezký zbytek letošního roku – přátelé!

Nejlepší odpověď
Damiana

Už jsem ji viděla a říkala jsem si, že by se mohla líbit. Výborně zpracovaná klasika, dobrá atmosféra. Mě osobně hodně zaujala Veronika Žilková coby macecha, ta role jí sedla dokonale:-)
(Jestli rád pohádky, nenech si dnes ujít Strachova Šťastného smolaře. Je to krásný příběh a Ivan Trojan jako lhář Kdokoliv nemá chybu.:-)

Jinak – Díky za přání. Tobě také vše nej:-)

Další odpovědi
anonym

Líbila se mi. Božena Němcová- klasika, zajímavé obsazení, hlavně Měsíčkové byli úžasní, lidové-Ladovské prostředí a zima, laskavý humor a v neposlední řadě dobrá hudba Ondřeje Brzobohatého. Ten kluk má talent! Režisér Karel Janák ukázal, že umí zpracovat i jiný žánr.

briketka10

my se dívaly na Tři oříšky, jako
každý rok a zase jsme bulely ..

jepik

Nelíbila,neměla spád , splácaná z různých pohádek nijak nenadchla !

Bedy

Pohádka se mi velmi líbila, ale připadalo mi to takové vše v jednom – kousek z Mrazíku, kousek z Popelky,…
Žilkový role opravdu sekla.
Pravidelně koukám na štědrovečerní pohádku na Jedničce a zatím každý rok se mi líbila, někdy víc, někdy míň. Letos víc 🙂
Na Novu a Primu skoro nekoukám, tam to většinou sotjí za vyliž zadek…

chachar1922

Já na pohádky moc nejsem. Chvíli jsem se koukala na Měsíčky. Stejně byl nejlepší Byl jednou jeden král :)

Rocker

Neviděl jsem jí,ale chci si jí stáhnout.

Braník

mě se líbila,hlavně ty efekty a to prostředí ze skanzenu z Rožnova pod Radhoštem,jen ta Žilková s tou její dcerou docela moc uječený,ale celková spokojennost
Doplňuji:
http://dvanac­tmesicku.ceska­televize.cz/

annas

Já se dívala na ČT2 na americký velkofilm film Desatero přikázání -oceněný Oscarem. Dnes je jeho druhá část. .