Elk

Líbil se vám novoroční projev?

Nejlepší odpověď
fofbal

Docela ano, protože nám byla nastíněna situace jaká je a jaká bude. A hlavně, bez populismu co slyšíme od dvou levicových stran.Ostatně- prohlédněte si popelnice po Novém roce a připopmeňte si nákupní vozíky ať pracujících, tak penzistů , co jste viděli před svátky.

Další odpovědi
anonym

Nejsem si jistý,jestli výraz „líbil“ sedí.
Bylo to střízlivé,věcné hodnocení situace.
Ono je to v podstatě jedno – Novoroční projevy.
Lidé to vyslechnou a stejně budou stále stejní.

Vikičistič

Tak mě se teda nelíbil,skoro jako by tam mluvil Husák,na průsery modráků a spol úplně zapoměl a s tím zadlužováním no ne???