sesednizkola

Libil se vam film Domaci pece?

Me se nelibil, mohl byste mi nekdo popsat, co mi uniklo a v cem tento film vynika? Zarazilo me velmi vysoke hodnoceni na csfd a protoze jsem mel problem u toho neusnout, nechci se na to divat znovu. Film mi prisel otravnej a uplne nicem, hrozne predvidatelny dej a spousta prazdneho mista, Polivka tam byl absolutne nekoukatelnej. V mem okoli se ovsem hodne lidem libil.

Odpovědi
marci1

Film jsem neviděla, ale Alena Mihulová dostala v USA cenu „nejlepší herečka“. 🙂
http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/alena-mihulova-dostala-cenu-v-usa-d4w-/filmvideo.as­px?c=A160110_122000_fil­mvideo_ob