hanulka11

Líbil by se Vám takový dům?

http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/interier-a-nabytek/17150-chcete-dum-za-750-tisic-tady-je

Nejlepší odpověď
panenka

Jo líbí je i pěkně vybavený

Další odpovědi
BEAES

Také se mi líbí, ráda bych ho viděla na vlastní oči, ono z obrázku to vypadá krásně, ale realita může být jiná.

oskar

Za ty prachy se mi to zdá drahé…

aramah

Ani ne, je to jako dřevník.Ale posadit to někam do přírody jako chalupu proč ne..

bigbít

Taková budnička za ty prachy a ještě dřevo? Hm, tak tam bych to na dlouhodobé bydlení nechtěla…znám dům za 1,4 mil., který nový postaví a není to takováto dřevostavba…takže bych tam určitě nešla za ty prachy…mám raději domy, které vydrží i pro další generaci…

skorcovaz

O třídu lepší „čunkodomek“
Pěkná legrace.. Jako kontejnerové byty v Holešově.. A prej „luxusní“ dubovo – dýhová kombinace za milion a půl..?! Tak to nevím, jestli nebude lepší ten byt.. Rozhodovat se mezi mrazákem, myčkou nebo troubou by se mi nechtělo a mít to jako „trvalé bydliště“? Leda v oblasti častých záplav.. Ani jako chata se mi nezdá nejlepší řešení.. Líbí se mi ale ty nulové náklady (po investici 500 000,– Kč, samozřejmě): mít to na samotě u lesa, stačí pouze studna (v lese to je předse jedna vedle druhé), vyroubat pár stromů a podkuřovat si celou zimu a 48 fotovoltaických článků Vám uživý plazmovou TV, DVD, el. troubu, PC, světlo atd.. Za 750 000,– Kč se dá pořídit opravdu luxusní Mobilheim 4+kk a to Vám ještě cca 150 000,– Kč zbyde..!
Fakt úžasně utracené peníze..!

GM

Takový domeček bych brala snad jako chatu někde u přehrady. Ale nevešly by se mi tam kočky.

led

za predpokladu, že ostane na tom mieste, kde bol prezentovaný (Václavák v Prahe), nie.
Pokiaľ by stál na kraji lesa, ano

Michálek1245

Hodně záleží na té lokalitě. Taky máme od https://www.du­monline.cz/do­my/drevostavby udělaný projekt dřevostavby v tomhle stylu, ale je pravda, že bydlíme na kraji obce nedaleko lesa, takže to zapadá do krajinného rázu. Jak to tu někdo říká, do běžné zástavby by to bylo jako pěst na oko. V tomhle ohledu je potřeba mít vždycky trochu šestý smysl a dát na intuici. 😉