verka

Líbí se vám vtipné reklamy beze slov?

http://www.stre­am.cz/video/523325-slecny-nelezte-po-kopirce-v-sukni

Nejlepší odpověď
BEAES

Chodí mi často v e-mailech od přátel, někdy jsou fakt povedené, ta s kopírkou není špatná :o)

Další odpovědi
dagry

Ale toto přece není reklama… nebo jo? Na toto jsem se dívala už včera večer na streamu v sekci vtipná videa. Je tam spousta jiných a lepších. Např. pozor v parku, tak to bylo fakt hodně dobré.

bigbít

Líbí se mi reklamy na pivo…jak naše, tak celosvětové, všechny jsou povedené, nebo alespoň všechny ty, které jsem zhlédla…momentálně mám nejraději tu s těmi kladrubáky…ta sice není vtipná, ale je povedená…origi­nální…mám ráda originální reklamy, které se najdou málokdy…

led

bez slov – univerzálne pre ktorýkoľvek jazyk.
lepšie než počúvať priblblé reči. Aspoň si môžem domýšľať, čo chcel básnik povedať 🙂
Tá reklama s kopírkou je dôkazom, vnútorne som to videla 3D