zjentek

Líbí se vám více Lisabon, nebo Van Pelt?

Která z nich je větší „kóňa“?

Odpovědi
seraphico

Van Pelt(ová)

PepasAvalonu

Ty to dotáhneš daleko, zjentku

Záleží, jak to bereš (a co myslíš tou „kóňou“. Já pod tím vidím nějakého koně). 😂
Vzhledově asi o něco málo víc Van Peltová (i když brunety samozřejmě lepší), charakterově a tak jinak Lisbonová.. Ale neřeším a že by se mi nějk extra moc líbily…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

PepasAvalonu a tak jistě že „brunety samozřejmě lepší“, to je bez debat, jenže dnes máš všechno přebarvený, už jsem viděl i černý rajče, v Lidlu mají zase zelený banány, chápeš, a kóňa je přeci kočka u bab. (;

PepasAvalonu

Však jó, ale zase úplně všechno ještě není přebarvené. ;)