vivatis2-

Líbí se vám váš panelák jak z venku tak ze vnitř?

Nejlepší odpověď
anonym

nebydlím v paneláku

Je vidět, žes už nezažil dobu, kdy se čekalo na byt 8–15 let a panelák byl požehnáním s I. kategorií.
Já měl žádost od maturity a dočkali jsme se až když jsme bydleli se dvěma dětmi v jedné místnosti.

Další odpovědi
baghira

JINÁ ODPOVĚD'

Sice už tam nebydlím, odstěhoval jsem se do svýho, ale viděl jsem ho po zateplení, rekonstrukci oken, dveří a střechy a vymalování, a docela dost se mi líbil. Ještě by něco mohli udělat s výtahem.

dědapetr

Ne, vůbec se mi nelíbí

Kdysi jsem byl rád že jsem nějaký byt dostal.

terry

nebydlím v paneláku

Dříve jsem bydlela a vcelku se mi líbil. I když to nebyl panelák, ale cihlák 🙂.

Děda Louda

JINÁ ODPOVĚD'

Panelák nevlastním, tudíž je bezpředmětné pátrat po jeho oblibě. Prefabrikovaný život je i pro takto postižené nepředstavitelně stresujícím a diskriminujícím faktorem.

hanulka11

nebydlím v paneláku

nikdy jsem v paneláku nebydlela

Andělé

Ne, vůbec se mi nelíbí

Bydleli jsme v něm s býval.manželem dva roky před tím,než jsem otěhotněla a vzali se. Pak jsme se naštěstí odtěhovali. Bylo to strašné,vše je slyšet,žádné soukromí,připadala jsem si jako v kráríkárně…nes­náším je. Ale pokud člověk nemá na výběr,je to také bydlení…

casey

Ano, úplně

nas panelak je zatepleny, barevny , okna, balkon novy a zevnitr jsem si zrekonstruoval dle sveho vcetne dveri a klimatizace, ze ani nepoznate, ze je to panelak.
Takze libi, ale nerikam, ze by pokoje nemohly byt vetsi, a alespon jeden navic.

Ella

JINÁ ODPOVĚD'

Líbí i nelíbí, ale je to bývalý hotel, kde pokoje předělali na docela prostorné byty, takže mě se líbí, zvenku je zeleno bílý a to vypadá taky slušně… jediné co se mi nelíbí je naše rozpadající se zelené zábradlí před vchodovými dveřmi, ale to se brzy vyřeší a opraví :)
spíš nemám ráda dost lidí, co tam bydlí, protože mě štve a docela znechucuje, jak lidi nedokážou uklidit po svých psech, které chovají v bytech! uschlé čůránky na schodech, popřípadě i něco horšího, je fakt hnus!!!

filva

nebydlím v paneláku

Kubas11

nebydlím v paneláku

lejla37

nebydlím v paneláku

taranee1

Jenom ze vnitř