muhamed

libi se vam vas hlas?

ted jsem se dival na video kde mluvim a docela jsem se zacal stydet :D. Nevite jestli to ten telefon zkresluje nebo ho tak mam. Docela me to rozhodilo

Nejlepší odpověď
Drap

Ani moc nelíbí. Už jsem si ale zvykl a nový si pořizovat určitě nebudu.

Další odpovědi
panxnotdead

Jo, na video mluvím taky divně :D Jinak se mi líbí :)

huxa

trochu ho telefon zkresluje, jestli máš kvalitní mikrofon, vážně takto zníš. je to hodně nezvyk. Zpočátku jsem se za něj také styděl a co nejméně mluvil, také jsem se neusmíval, nesmál, protože nemám zrovna nejbělejší zuby, před pár lety jsem zjistil, že lidé jsou primitivní rasa a je snadné s nimi komunikovat a získat, co chci, takže už chodím narovnaný, vypjatý hrudník, vysmátý o dušu a nebojím se někde mluvit :)

Pájo

Líbí se mi.