Agneta

Líbí se vám u žen spíše kraťasy, nebo minisukně?

Kámoška přišla v kraťasech, a já s ní nechci takhle nikam jít, připadají mi značně ordinérní a nesexy, no „hrůzamóda“…:D

Nejlepší odpověď
marci1

Minisukně, ale pokud nekoukají hýžďové svaly a dívka nebo žena má trochu přiměřené nohy pro minisukni. 🙂

Další odpovědi
anonym

Máš recht,mini je lepší a sexy.
Doplňuji:
Vyniknou pěkný nožky,budou se za tebou kluci otáčet víc než za tu v kraťasech.

Drap

Jak která. Každé sluší něco jiného

mosoj

To si říkáš kamarádka. Třeba se jí to líbí a vypadá v nich pěkně. Nelze posoudit.

anonym

Sukně, každopádně. Hodně krátké kraťasy vypadají „levně“, ať je má, kdo chce. Ty tak možná na zahradu 🙂

STUDENTKAEVA

A to si říkáš kamarádka když ti vadí taková prkotina jako že nemá sexy sukni…
Já nosim asi víc kratasy vždy jde o to jak mi sukně nebo kratasy sedí…Já si osobně myslím že https://www.go­ogle.cz/search?q=se­xi+kratasy&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=5Ij­DU9XlMNPb4QTbtY­HoCw&ved=0CAYQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=891
tyhle rozhodně sexy jsou!!

iceT

No podle toho čemu říkáš kraťasy…pokud jsou lehce pod zadek a kamarádka neváží metrák,tak jsou snad kraťasy OK volba.Pokud má jinou délku,tak je to její věc.
Uvědom si,že každý má právo zvolit si oblečení podle sebe a ne podle toho,kdo si myslí co je sexy a nesexy(sexy ještě neznamená pohodlné.
Pokud jí chceš jako kamarádka pomáhat s výběrem oblečení,tak bys měla respektovat to,co má v oblibě ona a pracovat s tím,co budeš mít k dispozici.Ne všechny ženy a dívky mají sukně v oblibě.

klumprt

Myslím, že tahle vypadá docela OK 🙂

http://thechi­ve.files.wordpres­s.com/2012/07­/sexy-girls-in-short-shorts-11.jpg?w=500&h=694

Nevíteto?

Ty jsi lesba, že řešíš jak je tvoje kámoška sexy? 🙂
(Jinak líbí se mi víc kraťasy)

Agneta

Nevíteto? >>> no tobě a všem budulínkům se můžou líbit kraťasy, ale já je NENÁVIDÍM brouku!
To víš že to řeším, jestli je moje kámoška upravená…nechci být v přítomnosti primitivně-sprostě-nesexy ohozené kámošky.:D
Ono se sice říká, že by to pro mne bylo plus, ale ve skutečnosti by mě to shazovalo na její úroveň, a ona nemá takový vkus jako já (neumí si oblečení tak sladit)- no tak jí ráda pomůžu né? A tak teď – mojí zásluhou – někoho
sbalila(a ten měl pěkně dotěrnýho kámoše…), no už se těším na moji postýlku:D

Agneta

Drap >>> kraťasy jsou pro chlapy, ženská v tom vypadá jak budulínek, ale některou to holt netrkne:D