Avatar uživatele
Agneta

Líbí se vám u žen spíše kraťasy, nebo minisukně?

Kámoška přišla v kraťasech, a já s ní nechci takhle nikam jít, připadají mi značně ordinérní a nesexy, no „hrůzamóda“…:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, anonym, gecco před 3573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Minisukně, ale pokud nekoukají hýžďové svaly a dívka nebo žena má trochu přiměřené nohy pro minisukni. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Máš recht,mini je lepší a sexy.
Doplňuji:
Vyniknou pěkný nožky,budou se za tebou kluci otáčet víc než za tu v kraťasech.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jak která. Každé sluší něco jiného

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To si říkáš kamarádka. Třeba se jí to líbí a vypadá v nich pěkně. Nelze posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sukně, každopádně. Hodně krátké kraťasy vypadají „levně“, ať je má, kdo chce. Ty tak možná na zahradu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

A to si říkáš kamarádka když ti vadí taková prkotina jako že nemá sexy sukni…
Já nosim asi víc kratasy vždy jde o to jak mi sukně nebo kratasy sedí…Já si osobně myslím že https://www.go­ogle.cz/search?q=se­xi+kratasy&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=5Ij­DU9XlMNPb4QTbtY­HoCw&ved=0CAYQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=891
tyhle rozhodně sexy jsou!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No podle toho čemu říkáš kraťasy…pokud jsou lehce pod zadek a kamarádka neváží metrák,tak jsou snad kraťasy OK volba.Pokud má jinou délku,tak je to její věc.
Uvědom si,že každý má právo zvolit si oblečení podle sebe a ne podle toho,kdo si myslí co je sexy a nesexy(sexy ještě neznamená pohodlné.
Pokud jí chceš jako kamarádka pomáhat s výběrem oblečení,tak bys měla respektovat to,co má v oblibě ona a pracovat s tím,co budeš mít k dispozici.Ne všechny ženy a dívky mají sukně v oblibě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že tahle vypadá docela OK 🙂

http://thechi­ve.files.wordpres­s.com/2012/07­/sexy-girls-in-short-shorts-11.jpg?w=500&h=694

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Ty jsi lesba, že řešíš jak je tvoje kámoška sexy? 🙂
(Jinak líbí se mi víc kraťasy)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Nevíteto? >>> no tobě a všem budulínkům se můžou líbit kraťasy, ale já je NENÁVIDÍM brouku!
To víš že to řeším, jestli je moje kámoška upravená…nechci být v přítomnosti primitivně-sprostě-nesexy ohozené kámošky.:D
Ono se sice říká, že by to pro mne bylo plus, ale ve skutečnosti by mě to shazovalo na její úroveň, a ona nemá takový vkus jako já (neumí si oblečení tak sladit)- no tak jí ráda pomůžu né? A tak teď – mojí zásluhou – někoho
sbalila(a ten měl pěkně dotěrnýho kámoše…), no už se těším na moji postýlku:D

před 3573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Drap >>> kraťasy jsou pro chlapy, ženská v tom vypadá jak budulínek, ale některou to holt netrkne:D

před 3573 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek