Wareg

Líbí se Vám televizní reklamy spol. Hornbach?

Já vím, zní to hloupě, protože osobně reklamy v televizi (dívám-li se vůbec někdy na ni) nesnáším, ale pokud nějakou zahlédnu, nejvíc se mi líbí reklamy Hornbachu. Jsou jednoduché, vtipné a zábavné.

A co Vy? Jak jste na tom? Která je Vaše Hornbach-ovská nejoblíbenější?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak abych řekla pravdu,tak reklamy moc nesleduji,většinou jsou dost trapné. Hornach mě zrovna nenadchnul,když už,tak mi připadají vtipné reklamy na Českou spořitelnu…např. nevěsta,která si ho bere pro peníze…tu mám nejradši. Je ze života.

Další odpovědi
BEAES

Reklamy většinou přepínám, bývají stupidní, zaujala mě však reklama na výlety po ČR, má velice příjemnou hudbu.

panenka

Mě se líbí reklama s tou kluzačkou kterou si vyrobí a pak z okna se kloužou do bazénu.

oskar

taky se mi zdá,že ty reklamy z toho Hornbachu jsou nejlepší.Také jsem si všiml,že reklamy jsou čím dal delší.

gnr54

Abych pravdu napsala,tak vůbec.Zaujala mne reklama Exe ve výtahu.Vždy se tomu sama pro sebe usměju.Líbí se mi k tomu i ta muzika.