Jahoda

Líbí se vám tato písnička?

Je od Rihanny. Právě ji dávali na hudebním kanálu ze zahraničí. Líbí se vám? Mně moc.

Díky za názory.

P.S.: Nechtě si ji hrát celou. Ona se rozjede asi po necelé minutě.
Doplňuji:
Omlouvám se. Zapomněla jsem.

http://www.you­tube.com/watch?v=pa14VNs­dSYM

Nejlepší odpověď
Mili @

A adresa????
Doplňuji:
Jó, fajn…!

Další odpovědi
panenka

Nemáme tu odkaz na písničku ale Rihanu poslouchám má opravdu pěkné písničky.

SinceX

Jakožto Rihannu moc nemusím, tak tahle písnička se jí povedla, znám jí „delší“ dobu..:)

Jahoda

Mirku, že Ty sis neřekl skloňování s Jirkou? Myslím to mě/mně. Máš tam totiž hrubku. 🙂

Nic proti, jen můj postřeh :)

Miroslavst

Už se tluču do hlavy, jo zapomněl.