Anikitos

Líbí se Vám takový druh hudby?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zFGqpeJltBk

Myslím tím pomalejší, ale zároveň rytmické.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MdjHwSShzsc

A nevíte jestli je ten první videoklip z nějakého filmu? Ale asi byl natočen přímo k písničce že?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jů, obě dvě znám. A ano, líbí.
Myslím, že Girl Like You je z Charlieho andílků.

Další odpovědi
Kepler

Ano, líbí, pro mně je velmi přijatelná. Jaký je původ toho klipu ale netuším, i když tu písničku znám.

mis.marketka

A Girl Like You je z Pulp Fiction, legendární tanec Umy Thurman a Johna Travolty.

Dochy

Nevadilo by mi to „pomalejší“ ale tyhle dvě ukázky mi připadali trochu jalové (zvlášť ta první) ale pustil jsem si jen pár kousků z toho třeba mi něco ušlo,.

Anikitos

RyuzakiKate – jj oni to tam hráli v těch ”Andílcích,” ale ta písnička sama od sebe je už o něco starší a tady ten klip je poměrně nový (Vím, že ten herec je Jude Law – Watson z Sherlocka anebo Vortigern z Artuše – ale právě nevím jestli je přímo tenhle klip z nějakého filmu).