zjentek

Líbí se vám takováto babička?

https://eu.usa­today.com/sto­ry/news/nation/2019/11/0­4/gofundme-fedex-worker-darlene-quinn-12-mile-walk/4154337002/
Mně se tahle babička tuze líbí. A i když bych si na rozdíl od ní podobné tkaničky do botů vzhledem k věku dovolit nemohl (i když…), i tak na mě tadle kočka působí velmi přirozeně a lidsky. Ovšem strašně mě zajímá logicky taky váš názor. (;

Nejlepší odpověď
aliendrone

Popravdě NEJSEM překvapen rozsahem tvého vkusu, protože o něm již dostatečně vypovídá ES. ;) :) Celkem mne ale znepokojuje tvůj zájem o ni, protože z článku vyplývá, že coby oběť sňatkového unterwassermana je ZCELA NEVYHOVUJÍCÍ!

A tak se ptám – cos nám ZATAJIL, ty chlíváku? ;) :D :D

Další odpovědi
dust8

Dojemný příběh. :) V jejím případě bych si alespoň koupil z bazaru kolo, protože chodit takovou štreku zabere spoustu drahoceného času. Na druhou stranu si takhle dost zlepšuje fyzičku.

Kepler

Fujtajxl, to jsem se lek! To chodila těch 20 km do práce po kolenou? Ale jinak všechna čest. Já bych došel maximálně k první hospodě při cestě.