člověk

líbí se vám tady

Také je pro vás Odpovědi.cz,pří­nosem,nejen se něco se dozvědět,ale hlavně podělit se o tom co vím a znám.

Nejlepší odpověď
quentos

přesně tak … a mají to tady přehledně a pěkně udělané, na rozdíl např. od příbuzného serveru Ptejse.cz, kde jsem se dodnes nevyznal.

Další odpovědi
BEAES

Ano, líbí.

panenka

Mě osobně se tu líbí a jsem ráda že tyto stránky znám a že existujou.Dozvím se tu nejen spoustu věcí ale taky můžu zde lidem pomoci.

Gorouš

Odpovědi se mi líbily hlavně první 2 týdny. To jsem je miloval jako teď vy. Ale teď mě to taky baví, ale už je nenavštěvuji 3× denně :)

Jahoda

Jsem moc ráda, že jsem tyto stránky objevila. Můžu lidem pomoci a sama se dozvím, co jsem nevěděla. Nejen, že mi dávají hodně rad do života, ale našla jsem si tu i kamarádku se kterou jsem ve spojení a pomáháme si, píšeme apod. Za toto jsem také nesmírně ráda a vůbec nepřemýšlím, že bych odsud v nejbilžší době odešla, protože mě to tu fakt baví. 🙂

anetadela1

Mě se tady taky líbí. Hlavně se tady nikdo na nikoho neosočuje, z ničeho neobviňuje,nejsou tady hádky a tak nějak mi to tady přijde nejvíc rodinná stránka, jakou jsem kdy navštívila. Všude jinde, kdo měl jiný názor než ostatní, tak se do něj všichni pustili. I mě se to stalo, až jsem byla nucená úplně opustit stránky, jak to bylo hrozný. Tady je to super.

gnr54

Moooooooc!

Michal

Líbí,stále objevuju něco nového co lidi tápí,nebo těší.

Zdroj: život

anonym

už jsem tady po druhé,ale teď se mi tady líbí víc,mám více klidu,ahojky.P­.S.rád pomáhám druhým.