Líbi se vám spíše vychrtlé holky nebo tak akorát? dyštak napište jak by měla zhruba vypdadat

Nejlepší odpověď
iceT

Holka by měla vypadat jak holka(samozřejmě i žena by měla vypadat jako žena) ne jako věšák na šaty-tedy mít prsa a prdel.Lepší oplácaná holka co bude mít v pohodě povahu,než manekýna s nakřápnutým mozkem.

Další odpovědi
mosoj

Ty jsi kousek !!

anonym

Líbí se mi holky krásné, chytré, a hlavně ovládající češtinu.
Doplňuji:
Jsi v kategorii „fitnees“. Jak tv á optáízka s touto kategorií souvicsí.
Znovu tě upozorňuiji: nejsi na chatu, kategorie tu nejsou pro legraci a ty sis zjevně nepřečetla ani pravidla, ani kodex.

honza19hk

váha by měla odpovídat výšce. Samozřejmě čím větší kozy tím bude holka težší:-)