cappuccino

Libi se vam soucasny trend laminace oboci?

Nekdy je to k smichu, kdyz je laminace nepovedena nebo prehnana anebo kdyz kazde oko vypada jinak. Priznam se, ze jsem o ni sama uvazovala, ale kdyz jsem videla tech par nepovedenych, vzdala jsem to.

Odpovědi
Filip84

Nevím, jak to vypadá, ale stejně vím, že se mi to líbit nebude.

Nelíbí. Nelíbí se mi, když to má ženská dole, jak holčička, nelíbí se mi pochodující železářství, omalovánky po dospělé, ani Gesicht namalovaný na Gesichtu podle katalogu La Mode. 🙂

Tak, jak to je od přírody, tak je to ok, tak to stačí. 🙂

iceT

Jen jestli jsi neviděla přehnaně nabarvené nebo namalované obočí, neladící k barvě vlasů.
Barvení je totiž součástí procedury a laminace samotná pouze upravuje neposlušné chloupky, aby držely jedním směrem. Jestli ta přehnanost nepramení spíš ze současného trendu přirozeného, netrhaného obočí.
Ale jinak souhlasím, že nic se nemá přehánět.

marci1

Povedená laminace se mi líbí. Horší je to už s vlnitým obočím.:-))
https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zivotni-styl/nepovedeny-makeup-ne-jen-novy-trend-vlnitemu-oboci-se-smeje-internet.shtml

elkon

Umělé je hnusné, cokoli na těle.

plebs

Je to nádhera kam se hrabe amazonský papoušek.