Školníšprtka

Líbí se Vám seriál „Comeback“?

Odpovědi
quentos

Líbi se mi,protože

… je vtipný (na rozdíl od jiných sitcomů), není v něm nouze o inteligentní humor a má skvěle vykreslené postavy…

NoFear

Líbi se mi,protože

Jediný český, který jsem sledoval, a který je fakt dobrý.

elkon

Nelíbí se mi,protože

Když se rozjížděl, viděl jsem asi deset minut a stačilo to. Připadal mě hloupý.

jirka F

Nelíbí se mi,protože

Nevím no asi to není špatné,ale vidět to nemusím.

marci1

Líbi se mi,protože

Jedná se o nadsázku, ale na rozdíl od jiných sitcomů dokáže člověka pobavit. A „Ozzák“ se Dejdarovi povedl. 🙂

JežíšKristus

Nelíbí se mi,protože

Pořad o ničem. Tvorba je to jak z 80. let v USA. Co se někdy taky podívat do 21. století?

RyuzakiKate

Líbi se mi,protože

… je dobře vypointovaný a i když se na něj občas po letech podívám, tak zachytím i vtipy, které ke mně předtím nějak nedoletěly. Nejvíc se mi výkonem líbí Matonoha :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.