terry

Líbí se vám reklama na slavíka? Mně jo, připadá mi vtipná.

Doplňuji:
JJ, to je ona 🙂…

Nejlepší odpověď
anonym

myslíš tu jak Brzobohatý běhá po lese? tak ta se mi líbí u té jsem se zasmála

Další odpovědi
Lucijej

Pobaví :o)

Když jsem ji viděl prvně, tak jsem si myslela, že je to upoutávka na nějaký film, kde Kája dabuje ptactvo :D

Elenka

No je to vtipné, a i kdyby nebylo, zachrání to sympaťák Brzobohatý ;)

mosoj

Cokoliv v čem se střílí na kde co se mně nelíbí.
Tuto, když jsem viděl , ani jsem nevěděl na co je, jsem okamžitě zavrhl. Ať chcete nebo nechcete všechny takovéto scénky působí i „výchovně“ !!!!
Pak se divíme kde se ta brutalita a bezohlednost bere.
Nic vtipného v tom nevidím.

Damiana

Docela dobrá upoutávka. Vždycky ocením, když je tam nějaký nápad a ne jen prolínačka známých hlav:-)
btw – Karel v pozadí a jeho: Zase vedle! je na tom ale to nejvtipnější.
Je to z podobného ranku, jako tohle:
http://www.you­tube.com/watch?v=ZzmpS-q_brI&sns=em

bolak

kdo by nevěděl o co kráčí > http://www.tvspo­ty.cz/cesky-slavik-2012-kdo-sestreli-slaviky-letos/ :)

manon

Dík za výpomoc, já ji potřebovala :) Jak ty reklamy nevnímám…