Kepler

Líbí se vám potetované holky?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelíbí

Další odpovědi
elkon

Ne, ani holky, ani kluci.

zjentek

Díky za ilustraci. Teď konečně vím, co je to ten fialový hnus!

aliendrone

Ač jsem VELKÝM fandou mazlení se s kůzlátky, tak tohle by mi tedy radost NEUDĚLALO. Bez ohledu na „uměleckou hodnotu“ (pokud nějakou má, nejsem v oboru umění odborník). :)

Justin1

Ne.

_Bůh_

Ne

Jan Urbi

Nejlépe když je na Vladimíra France.

paul1

Moc ne, hlavně pokud to je přehnané.

Roman71

Takhle se nechat zhyzdit..! Není nad to, co je přirozeně krásné a přitažlivé.

Ametyst

Tahle aspoň umí zpívat https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SkeydEY3N2A

zjentek

V tom linku někdo zpívá? (;