Avatar uživatele
hanny 2

Líbí se vám?Posílám slíbenou fotku mojí „Perníkové chaloupky“.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­37/nadap154319355­231231.jpg

Je taková netradiční,ale já nemám ráda ty úhledné podle šablony vysoustružené výtvory,zdobené pravidelnými ornamenty.
Doplňuji:
Sice ty muchomůrky tam moc v zimě nepatří,ale mě se tam líbí,tak jsem je tam dala,je to takové veselejší.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, flodur, Andělé, Děda Louda, tom004, anonym, anonym před 4525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Tradiční nebo netradiční – mě se líbí! :)
Moc se ti povedla hanny, posílám jedničku s hvězdičkou!

Jen jedna věc je mi záhadou…ehm…podle čeho jsi usochala tu mou figurku tam???
Nepamatuju se, že bych ti kdy posílala svou fotku…
Ta ježibaba je celá já :D

Mě pečení perníčků čeká teprve zítra, tak snad to dopadne taky tak pěkně jako u tebe. U nás doma se perníčky nikdy nepekly a já sama si na ně troufla teprve loni. Po nazdobení vypadaly celkem k světu, ale jíst se nedaly – byly tvrdý jak beton.
Tak snad to letos bude lepší – nerada bych se historicky znemožnila podruhý za sebou :))

Ale tebe ještě jednou chválím za moc povedený výtvor! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Paráda, zvláště ježibaba je mimořádně zdařilá a ošklivá, velkoplodé mandle svědčí o poctivosti kuchařky, lesklý povrch o patřičné proceduře při pečení a celek vzbuzuje chuť i obdiv ke kreativnímu talentu autorky.
Ještě, žes to vyfotila, protože přes nutkání zachovat tu krásu, asi chaloupka dlouho neodolá perníčkovým jedlíkům. A muchomůrky vůbec nevadí, protože v pohádce přece také přežily náhlé sněžení a barevně korespondují s celkovým výtvarným pojetím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Věru, rázovité stavení. Dobrou chuť při mlsání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Tak. A mám hlad :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Moc hezká.Bral bych,jak se říká,všemi „dvaceti“.Jenže takhle je to lepší.Já bych ji hned,slušně řečeno,zkonzu­moval. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Považuji ji za skvělou. Gratuluji k úspěchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Hanny, tak do té bych se zahryzla hned :o} Je taková ježibabí, pěkně „sprsklá“ ze všeho, co dům dal…

My perníky nepečem vůbec. Mamka je dost dlouho pekla a zdobila profesionálně, takže jsme si jaksi zažili, že perník je práce a nepatří k Vánocům, natožpak aby znamenal pohodu. Stejně nikomu z rodiny už ani moc nechutnaly – když na to koukáte pořád a cítíte to pořád, nejede vám to. Zato se teď můžu zbláznit po cizích, který chutnají jinak než ty naše. A hlavně aby byly tvrdý a křupaly! :o}

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

moc hezké a originální, ještě tak černej kocour na střechu chaloupky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nadhera. !
A jak vidim , s B. nemame jen podobne nazory , jsme si dokonce i podobne. Jen ja vypadam jeste o malinko hur, nez ta jezibaba. ☹ -iv-

před 4525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Tak miláčci,ta chaloupka absolutně neviděla troubu! Jednotlivé tvary jsem vyřezala z polotovaru z Tesca zvaného „Medové pláty“!Je to jednodušší,odpadá zdlouhavé pečení perníků.Přišla jsem na to jeden rok,kdy se mě „perníková“ zhroutila a musela jsem improvizovat,od té doby to jinak nedělám.Je pro vnučku k Mikuláši a u nich doma dotváří vánoční atmosféru až do ledna,kdy sníh začne opadávat vysušením,pak se vyhodí,jen možná ty lentilky a mandle občas někdo odloupne.Ježibaba s kocourem – ten tam není moc vidět – a mochomůrky se schovají na příští rok.
Jinak moc děkuji za pochvaly!!!
A barnajko – i z krasavice,jaká ty bez pochyby jsi,dobrý maskér udělá ježibabu!

před 4525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Jóóó krasavice… hanny, já bejt opravdu krasavice, tak jsem se už dávno přihlásila do miss, vydělávala velký prachy, randila s hokejistama… a nechodila bych potupně balit chlapy sem :D

A ještě jednou moc moc děkuju za tento tvůj příspěvek – to tvoje přiznání ohledně zborcené loňské chaloupky mi ohromně pomohlo!!!
Teda…snad to nebudeš brát jako škodolibost, ale jsem malinko ráda, že i zkušeným kuchařům se občas povede něco nepovést. Hned se cítím líp :))

před 4525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

No tak to buď v klidu,já dělám většinou všechno ve spěchu,abych toho co nejvíc stihla a někdy to tak holt dopadne,že se něco nazdaří.Ale to snad každému a kdo říká,že ne,tak většinou kecá.
Tak ať se Ti zítra /vlastně už dnes/ dílo podaří!
Zatím dobroooooou noc!

před 4525 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek