Muerte

líbí se vám odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano, LÍBÍ se mi tady. Dozvěděla jsem se zde mnoho užitečných věcí a jsem za to moc ráda!!

Další odpovědi
mojitek

odpovedi.cz jsou dobry,jenom se mi zda,ze NĚKTEŘÍ uzivatele kvuli honbe za body hazeji na vsechny otazky sve odpovedi -kolikrat ale uplny nesmysly.A kolikrat klikaji na palec dolu jen pro to,aby je nahodou nekdo nepredbehl…Ale jinak vetsina uzivatelu tady je fajn a opravdu chteji pomoci.
Odpovedi.cz je vyborny web

Klarisa

Odpovědi se mi líbí,jsem tu každý den.Některé odpovědi jsou užitečné a lidé se mohou poučit.

vecernice

Odpovědi znám chvilku,ale líbí!

adnecok

„Odpovědi.cz“ se mě líbí a čerpám z nich mnoho kvalitních informací pro svoji práci s počítačem ! adnecok

Zdroj: www.odpovedi.cz

georgia

Líbí,člověk se dozví hodně důležitých věcí

nukušinka

na odpovědi.cz chodím pravidelně a dozvěděla jsem se tu spoustu novích věcí. odpovědi.cz se mi LÍBÍ

Nuk nuk

Podobné stránky, diskuse, fóra apod. jsou vždycky o lidech…