Alča M.♥

Líbí se vám obsah knihy? Byla by dobře prodávaná?

Jimmie Callwerová chodí do devítky v L.A. Bude jí patnáct a ráda by se stala zpěvačkou, ale neumí zpívat. Když pojede s mladší sestrou a rodiči autem, budou mít autonehodu. Přední sedadlo ji praští do krku a Jim se málem udusí. Za týden se probudí v nemocnici a nebude moct mluvit. Za týden už bude trochu mluvit líp, ale hodně potichu a bude ji bolet v krku. Když se to zlepší, zjistí, že se jí úplně změnil hlas. S novým hlasem se ale perfektně zpívá a z Jimmie se stane perfektní zpěvačka. Bude muset překonávat trable hvězdy, ale i obyčejné holky. Líbí se vám příběh?
Doplňuji:
kniha by byla pro holky o 12 let, ze současné doby

Nejlepší odpověď
Drap

Stručný obsah je zřejmě pro tuto věkovou kategorii dost zajímavý. Možná by stálo za úvahu, posadit příběh do českého prostředí, a nebo počítáš s prodejem v USA ?

Další odpovědi
Reckini

Přesně jak to napsal Drap. Je to zajímavé, ale lepší by bylo změnit L.A. třeba za Brno, Prahu, Ostravu,… pak je ten příběh takový bližší :)
Doplňuji:
Ještě mě napadlo… aby to nemělo nějaký špatný vliv. Malé holky se v autě nebudou chtít připoutávat, protože budou čekat že se z nich po případné nehodě stanou slavné zpěvačky, až jim to změní hlas !!! … samozřejmě to myslím jen jako vtip ;)

anonym

Procpak zrovna ta slecna chodi do devitky v L.A. ? 🙂
A pozor pak na dokonceni. V L.A. se chodi az do 12 tridy, tak to jen pro info . 🙂
A jeste do toho pridejte nejakou lasku a rozchody. Ty k te devitce take patri. 🙂
Na vydani to tedy uprimne nevypada, ale zacinate, mate hezkeho konicka , tak at vam to vydrzi. 🙂 -iv-

briketka10

Alčo spíš bych toto Tvé psaní pojala jako psaní do školního časopisu na pokračování je to zajímavé, ale knihu hned tak rychle nevydáš, jak Ti již napsala iv :D

natuliii

já bych si tuto knihu zaručeně koupila…:) takže za sebe říkám že by se líbila :D

Conchus

Ne, byla by to šílená „marmeláda“.
Doplňuji:
A velmi nepravděpodobná. To mám raději Červenou karkulku".

Alča M.♥

Já vím, ale Amerika je taková moderní, je tam nejvíc hvězd atd. RE: drap: Jestli by se prodávala dobře, tak bych ji i dala přeložit do AJ a dala bych ji prodávat v USA

anonym

Mila Alco , a jestli zacinate psat " knihy " jen proto, aby se dobre prodavaly, verte mi, ze nejen ze neprodate, ale ani nevydate ani jednu. O tom to sice je , ale az mnohem, mnohem pozdeji. Piste si do suplicku a kdo vi … -iv-

Alča M.♥

RE: -iv-
Ne, začínám psát knížky, protože mě to baví a abych to měla natrénované na později

anonym

Tak to je dobre. Drzim palce. -iv-