Avatar uživatele
Alča M.♥

Líbí se vám obsah knihy? Byla by dobře prodávaná?

Jimmie Callwerová chodí do devítky v L.A. Bude jí patnáct a ráda by se stala zpěvačkou, ale neumí zpívat. Když pojede s mladší sestrou a rodiči autem, budou mít autonehodu. Přední sedadlo ji praští do krku a Jim se málem udusí. Za týden se probudí v nemocnici a nebude moct mluvit. Za týden už bude trochu mluvit líp, ale hodně potichu a bude ji bolet v krku. Když se to zlepší, zjistí, že se jí úplně změnil hlas. S novým hlasem se ale perfektně zpívá a z Jimmie se stane perfektní zpěvačka. Bude muset překonávat trable hvězdy, ale i obyčejné holky. Líbí se vám příběh?
Doplňuji:
kniha by byla pro holky o 12 let, ze současné doby

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10 před 4363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Stručný obsah je zřejmě pro tuto věkovou kategorii dost zajímavý. Možná by stálo za úvahu, posadit příběh do českého prostředí, a nebo počítáš s prodejem v USA ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reckini

Přesně jak to napsal Drap. Je to zajímavé, ale lepší by bylo změnit L.A. třeba za Brno, Prahu, Ostravu,… pak je ten příběh takový bližší :)
Doplňuji:
Ještě mě napadlo… aby to nemělo nějaký špatný vliv. Malé holky se v autě nebudou chtít připoutávat, protože budou čekat že se z nich po případné nehodě stanou slavné zpěvačky, až jim to změní hlas !!! … samozřejmě to myslím jen jako vtip ;)

Upravil/a: Reckini

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Procpak zrovna ta slecna chodi do devitky v L.A. ? 🙂
A pozor pak na dokonceni. V L.A. se chodi az do 12 tridy, tak to jen pro info . 🙂
A jeste do toho pridejte nejakou lasku a rozchody. Ty k te devitce take patri. 🙂
Na vydani to tedy uprimne nevypada, ale zacinate, mate hezkeho konicka , tak at vam to vydrzi. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Alčo spíš bych toto Tvé psaní pojala jako psaní do školního časopisu na pokračování je to zajímavé, ale knihu hned tak rychle nevydáš, jak Ti již napsala iv :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natuliii

já bych si tuto knihu zaručeně koupila…:) takže za sebe říkám že by se líbila :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne, byla by to šílená „marmeláda“.
Doplňuji:
A velmi nepravděpodobná. To mám raději Červenou karkulku".

Upravil/a: Conchus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alča M.♥

Já vím, ale Amerika je taková moderní, je tam nejvíc hvězd atd. RE: drap: Jestli by se prodávala dobře, tak bych ji i dala přeložit do AJ a dala bych ji prodávat v USA

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mila Alco , a jestli zacinate psat " knihy " jen proto, aby se dobre prodavaly, verte mi, ze nejen ze neprodate, ale ani nevydate ani jednu. O tom to sice je , ale az mnohem, mnohem pozdeji. Piste si do suplicku a kdo vi … -iv-

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alča M.♥

RE: -iv-
Ne, začínám psát knížky, protože mě to baví a abych to měla natrénované na později

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to je dobre. Drzim palce. -iv-

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek