Líbí se vám nový památník holocaustu v Praze?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/304228-zakladni-kolej-zahaji-promenu-nadrazi-bubny-v-pamatnik-ticha/

Nejlepší odpověď
anonym

Mně to jako památník nepřipadá.Je to jako uříznutý kus tratě.To by mohl být památník za zrušené železniční tratě v naší republice a bylo by to příhodnější přirovnání.

Další odpovědi
ten který je

Moc se mi to nelíbí a vůbec,ty dnešní Holešovice mi připadají jak vykuchaný a bez duše.

briketka10

nemám žádný názor my jsme chodili
do tý nádražní hospůdky s partou na
pivko a hráli jsme karty a na kytaru a
co z ní zbylo, jen zbořenina ty novoty
se mi vůbec nelíbí hlavně, že na to
má vláda prachy a cpou si i sobě do
kapes žejo ??
Doplňuji:
přesněě, jak napsal lahny je to odporný
nevím, kterej architekt si vymyslel ten
návrh, ale dal tomu korunu !!

setapouch

Ano, líbí se mi to, je to nápadité, drsně reálné a přitom soucitné – po kolejích přímo do nebe…

Trochu se obávám o stabilitu a bezpečnost pod tím, ale snad to mají promyšlené a spočítané.