Lečo

Líbí se vám na ženě víc prsa nebo zadek?

Co je pro vás lepší a popřípadě vás víc potěší či zabaví? Já jsem v tomhle nerozhodný, podle mě krásné může být jakékoliv tělo. Ale uznávám, že pořádný pevný zadek nebo zpevněná prsa mají něco do sebe.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Špatně položená otázka. Na ženách se mi líbí povaha.

Další odpovědi
Rokio

Z těchto dvou možností prsa. Nejraději mám středně velká prsa u ženy. Nic se nemá přehánět.

Z fyzických částí těla se mi nejvíce na ženě líbí nohy. Jsem tak trochu fetišista.

Zvidatel

Když pominu charakter dívky a budu brát v pozat jen na vzhled, tak si myslím, že dobré je určitě obojí. Ale já jsem víc na prsa – ale ne na umělá, ty se mi nelíbí snad vůbec, to už klidně ať jsou raději malá. Prsa jsou prsa, každá je má, i když některá je nemá třeba tak vyvinutá.
Jako jak říkám obojí a zadek holka může mít kdykoli, stačí ho trochu vysportovat,s prsy je to jinak – komu není dáno… Kdybych měl vybrat tak volím, ale psra.

elkon

Jak kdy, ale určitě ne velký zadek. A to si ho ještě dnes nechávají některé nemyslící pipiny vycpat uměle.

Mc Merkurion

… pevná prsa beru, zpevněná ne, přírodní jsou přírodní …