Avatar uživatele
Drap

Líbí se vám na světě ?

I když to občas nestojí za nic, tak potom člověk uvidí něco pěkného, nebo ho někdo potěší a zase je líp
http://letecka­posta.cz/424781766
Mě se tady líbí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, gnr54, kapka, huxa, Illines, zzzzz, anonym, anonym, breja před 4158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Líbí. Nikdo neodchází z tohoto světa rád a věřím že ani žádný jiný živočich.
Podle mně je to zákládní kód pudu sebezáchovy. Kdo ho nemá je nemocný nebo fanatik, ale to asi také nemoc.

Dudu. Nyní v prosinci mám 48. výročí manželství a nikam nejedu. Koupím si nový foťák( už to vypadá že si na něj vydělám) a pokud tělo ještě vydrží, vyrazím do hor a to hned po Novém roce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Na svete ano,ale ve svete ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

🙂 LÍBÍ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dokud mám na světě rodinu, přátelé a důvod, proč tu jsem, tak myslím že na světě budu ráda, ať padají třeba i meteority :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano a moc., zatím držím docela pohromadě, žena též a bezdůvodně mě nebacá, penze chodí pravidelně, už před časem chcípl pes a děti vypadly z domu. Respektuji, že někdy zemřu a musím platit daně. S paní se máme stále rádi nebo se alespoň snášíme a jestliže přežiji konec světa, určitě budu i nadále ze všech sil kazit a rozmazlovat vnoučata!
K výročí čtyřiceti let manželství osnuji příští rok vycestovat buť do jižního Španělska nebo za památkami starověkého Egypta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, ak by nebolo aj to, čo občas nestojí za nič, nepoznali by sme to dobré, to pekné, nemali by sme sa z čoho radovať.
Len ten, kto pozná smútok a žiaľ, rozozná radosť a dobro a dokáže sa zo života radovať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

líbí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Jsem na světě rád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek