Drap

Líbí se vám na světě ?

I když to občas nestojí za nic, tak potom člověk uvidí něco pěkného, nebo ho někdo potěší a zase je líp
http://letecka­posta.cz/424781766
Mě se tady líbí.

Nejlepší odpověď
mosoj

Líbí. Nikdo neodchází z tohoto světa rád a věřím že ani žádný jiný živočich.
Podle mně je to zákládní kód pudu sebezáchovy. Kdo ho nemá je nemocný nebo fanatik, ale to asi také nemoc.

Dudu. Nyní v prosinci mám 48. výročí manželství a nikam nejedu. Koupím si nový foťák( už to vypadá že si na něj vydělám) a pokud tělo ještě vydrží, vyrazím do hor a to hned po Novém roce.

Další odpovědi
Illines

Na svete ano,ale ve svete ne.

zzzzz

🙂 LÍBÍ 🙂

anonym

dokud mám na světě rodinu, přátelé a důvod, proč tu jsem, tak myslím že na světě budu ráda, ať padají třeba i meteority :)

dudu

Ano a moc., zatím držím docela pohromadě, žena též a bezdůvodně mě nebacá, penze chodí pravidelně, už před časem chcípl pes a děti vypadly z domu. Respektuji, že někdy zemřu a musím platit daně. S paní se máme stále rádi nebo se alespoň snášíme a jestliže přežiji konec světa, určitě budu i nadále ze všech sil kazit a rozmazlovat vnoučata!
K výročí čtyřiceti let manželství osnuji příští rok vycestovat buť do jižního Španělska nebo za památkami starověkého Egypta.

led

Ano, ak by nebolo aj to, čo občas nestojí za nič, nepoznali by sme to dobré, to pekné, nemali by sme sa z čoho radovať.
Len ten, kto pozná smútok a žiaľ, rozozná radosť a dobro a dokáže sa zo života radovať.

anonym

líbí

sevos

Jsem na světě rád.