Sarrow

Líbí se Vám na lidech něco, co může být někým jiným bráno za vadu na kráse?

Hrozně se mi líbí na holkách pihy a u některých se mi líbí i odstátější uši :)

Nejlepší odpověď
huxa

Líbí se mi holky nezbedné, někdo by řekl „průserářky“, prostě je s nimi sranda :) Potom ještě jedna kamarádka měla mateřské znaménko mezi ňadry, no, jako by mě směřovalo, kam se trefit hlavou.
Také se mi líbí některé pihaté, popř. i zrzaté holky a odstáté uši :) jen je obléct do zeleného, dát jim zelenou čepičku, luk a budou z nich hotové elfky :)

Další odpovědi
Lucijej

Kde si vzal, že pihy jsou vadami na kráse?

Mně se třeba u chlapů líbí mezera mezi horníma zubama (mezi jedničkama) :o)

FOX.IK

Pihy jsou krasne, kdyz nejsou v obrovske mire a hodne vyrazne. To me pak docela na tom druhym rusi kort kdyz ma svetlou plet. U pritele se mi strasne libi jeho velky nos. Rikam mu, ze ma vzneseny nosanek 😁 Ale nema na nej hrbolek ani neni krivy, to by se mi asi nelibilo. Libi se mi muzi mensiho vzrustu- odjakziva :)

bolak

S těma pihama sto trošku přepísk ne? teda pokud nemáš na mysli melanomy..

Tady něco pro Lucijej > http://slovni­konline.com/im­g/zuby.jpg

Sarrow

bolak > jsou lidé co si nechávají odstranit, tudíž je berou jako vadu na vzhledu ;)

huxa

Jsou také lidé, co si nechávají odstranit penis…