Spravedlivý

Líbí se vám muži, nebo ženy? Jaký věk? Máte nějakou sexuální poruchu? Od kolika let by měl být legální sex?

Ahoj. Vyplňte prosím můj dotazník na téma vaší sexuality. Vše je naprosto anonymní, tak se nemusíte stydět.
https://1url.cz/9MzLv

Nejlepší odpověď
zjentek

  1. Ano.
  2. Napříč věkem.
  3. Ne.
  4. Až by holka sama chtěla!

Další odpovědi
quentos

Máš to tam.
Zjentek vodpověděl za mě, tak geniálně bych to nenapsal.

Spravedlivý

  1. 12 let vězení
  2. Doživotí. Zabít vlastního manžela, to musí být velmi zlá žena
  3. Doživotí bez možnosti propuštění v cele 2*2 metry a bez přímého kontaktu s lidmi a bez teplého jídla
  4. 2 roky vězení. Ne, že by mně „oběti“ bylo líto, ale aby se od tohoto odstrašili další takoví lídé, aby třeba nezabili nevinného
  5. Všem 12 let vězení a náhrada škody
  6. 12 let vězení
  7. doživotí
  8. 16 let
  9. 16 let a náhrada škody číšníkovi
  10. 9 let
  11. Jeden rok
  12. 10 let
  13. Podmínka, pokud to bylo po určitém přesvědčování ze strany učitele, tak 2 roky vězení
  14. 2 roky
  15. Doživotí (vpodstatě hromadná vražda)
  16. Napomenutí od policie (takto mladý kluk se toho zalekne)
  17. Rok vězení a náhrada škody
  18. Podmínka
  19. Náhrada škody
  20. Tři roky vězení
  21. Veřejně prospěšné práce
  22. Veřejně prospěšné práce
  23. Tři roky vězení
  24. Osm let vězení
  25. Veřejně prospěšné práce
  26. Žádný trest
  27. Doživotí
  28. 13 let vězení
  29. Pěněžitý trest a veřejně prospěšné práce
  30. 6 let vězení

Mc Merkurion

… todle má bejt co ???

quentos

… poplet si votázku, jsou to zjevně vodpovědi na jednu z jeho předchozích sérií votázek…