banana-cider

Líbí se vám modré oči víc než hnědé?

Já sama mám hnědé ale modré se mi prostě líbí více, přijdou mi zajímavější a výraznější. Čočky jsem zkoušela, dokonce hned troje ale ani zdaleka nevypadaly na mně dobře. Otázka ale je, je někdo komu se hnědé líbí vážně více než modré?

Odpovědi
Smackdown

Hnedé mají většinou romové,díky bohu že jsem zelenooký.xD

Kepler

Barva očí sama o sobě není tak důležitá. Líbí se mi tmavě modré oči, ale i mandlové hnědoočky. Ovšem nejdůležitější je efekt v kontrastu s barvou vlasů. Taková modrooká brunetka u mně vyhrává. Není nic fádnějšího, než modrooká blondýna.To už ale na vkusu každého. Ostatně barvy čehokoliv na ženském těle hrají jen podružnou úlohu.

Wolvie

Hnědé 🙂

yuko

Libi se mi modre oci, libi se mi hnede oci, kazdemu slusi jeho prirozena barva oci. A pokud chce experimentovat, at si zkousi barevne cocky, zalezi, jak se s jinou barvou oci bude citit. Nechte si sve krasne hnede oci a treba si najdete partnera, ktery bude mit hnede oci a treba pak budete mit modrookou brunetku nebo hnedookou blondynku.

da ny

Pokud se mi někdo líbí, je mi sympatický, je mi jedno, jaké má oči.Jestli zelené, šedé, modré nebo hnědé. Každému sluší ty, které má :)

ivzez

Každý (hlavně každá) by se měl naučit „nosit“ to, co má.
Je jedno, jakou kdo má barvu očí, důležité je to, co z nich vyzařuje.

Já mám ráda oči usměvavé, spokojené…

Dochy

Záleží jaký celek tvoří s ostatními přidruženými částmi 😉
Většinou mi hezčí připadají ty hnědoočky, ale rozhodně to není na 100%.

lota

Asi spíš záleží na tom, jak jsou hluboké.:-)