Avatar uživatele
banana-cider

Líbí se vám modré oči víc než hnědé?

Já sama mám hnědé ale modré se mi prostě líbí více, přijdou mi zajímavější a výraznější. Čočky jsem zkoušela, dokonce hned troje ale ani zdaleka nevypadaly na mně dobře. Otázka ale je, je někdo komu se hnědé líbí vážně více než modré?

Zajímavá 0 před 2444 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Smackdown

Hnedé mají většinou romové,díky bohu že jsem zelenooký.xD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Barva očí sama o sobě není tak důležitá. Líbí se mi tmavě modré oči, ale i mandlové hnědoočky. Ovšem nejdůležitější je efekt v kontrastu s barvou vlasů. Taková modrooká brunetka u mně vyhrává. Není nic fádnějšího, než modrooká blondýna.To už ale na vkusu každého. Ostatně barvy čehokoliv na ženském těle hrají jen podružnou úlohu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wolvie

Hnědé 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Libi se mi modre oci, libi se mi hnede oci, kazdemu slusi jeho prirozena barva oci. A pokud chce experimentovat, at si zkousi barevne cocky, zalezi, jak se s jinou barvou oci bude citit. Nechte si sve krasne hnede oci a treba si najdete partnera, ktery bude mit hnede oci a treba pak budete mit modrookou brunetku nebo hnedookou blondynku.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pokud se mi někdo líbí, je mi sympatický, je mi jedno, jaké má oči.Jestli zelené, šedé, modré nebo hnědé. Každému sluší ty, které má :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Každý (hlavně každá) by se měl naučit „nosit“ to, co má.
Je jedno, jakou kdo má barvu očí, důležité je to, co z nich vyzařuje.

Já mám ráda oči usměvavé, spokojené…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Záleží jaký celek tvoří s ostatními přidruženými částmi 😉
Většinou mi hezčí připadají ty hnědoočky, ale rozhodně to není na 100%.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Asi spíš záleží na tom, jak jsou hluboké.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek